ES projektai

"A.R.S.A. project", UAB įgyvendina projektą "E.komercijos modelio diegimas", pagal Europos sąjungos fondų finansuojamą priemonę "E.komercijos modelis COVID-19". Europos regioninės plėtros fondo finansuojama suma - 39 266,25 Eur. Bendra Projekto vertė - 53 355 Eur. Projekto įgyvendinimo laikotarpis - 12 mėn. (nuo 2022 m. kovo mėn. iki 2023 m. kovo mėn.)

Projekto informacija: Užsakovo užsakymą šiuo metu priima projektų vadovas, tada vyksta komunikacija su personalo skyriumi. Personalo skyrius tikrina ar yra resursu,ar darbuotojas turi reikalingas kvalifikacijas, reikalingus dokumentus ir reikalingus įrankius. Toks procesas užtrunka ir dažnai jau būna vėlu pateikti pasiūlymą. Reikalingi skaitmeniniai e-komercijos sprendimai siekiant automatizuoti visa pardavimų procesą. Sukurti klientų savitarnos sistemą, kuri būtų integruota su išteklių valdymo sistema ir interaktyviai vertina įmonės resursus ir įgalintu klientui mūsų paslaugų pirkimą.

Verslo klientai prisijungia prie savitarnos pasirenka - kiek ir kokios kvalifikacijos darbo jėgos jiems reikia ir kokiam periodui. Sistema interaktyviai išanalizuos išteklių valdymo sistemą (personalo užimtumą, kvalifikacijas, reikalingus dokumentus, įrankius) ir priima užsakymą. Sėkmingai priėmus užsakymą, automatiškai generuojama išankstinio apmokėjimo sąskaita faktūra. Gavus bankinį mokėjimą, sistemos administratorė patvirtina užsakymą ir sistema per integruota išteklių valdymo sistemą paskirs komandiruotes, reikalingus darbo įrankius ir priemones, suformuos įsakymus. Tikimasi, padidėjusių pardavimų, sumažinti žmogiškąsias klaidas analizuojant resursus ir teikiant pasiūlymus. Sutaupyti dalį įmonės administracinių kaštų ir pagerinti klientų aptarnavimą.

Akcinė bendrovė „A.R.S.A project“ – Lietuvos laivų ir pramoninės statybos įmonė, kuri savo veiklą statybų sektoriuje vykdo daugiau kaip 10 metų ir turi aukščiausią kompetenciją išskirtinei kokybei kurti. Benrovė teikia suvirinimo paslaugas: A.R.S.A. project darbuotojai pasirūpina, kad būtų užtikrinti tinkamiausi inžineriniai sprendimai projektams įgyvendinti (vykdant projektus montuojame ir viriname: juodo, specialaus ir nerūdinačio plieno vamzdynus; vidaus šilumos, šalčio vamzdynus bei jų sistemas; technologinius vamzdynus). Ventiliacijos, vamzdynų, santechnikos montavimas pramonės objektams.