.

Apie Mus

Mūsų Istorija

"A.R.S.A. project” savo veiklą pradėjo 2018 m., turėdama keturių bendraminčių viziją. Įmonė įkurta remiantis idėja teikti novatoriškus statybos sprendimus ir užmegzti tvirtus santykius su klientais, todėl mūsų šūkis "Mes kuriame pasitikėjimą" išlieka ir šiandien. Šis tvirtas pasitikėjimo pagrindas suteikia mums galimybę užmegzti ryšį su savo klientais ir užsakovais taip, kad jiems mūsų partnerystė, neštu kuo didesnę pridėtinę vertę.

Mūsų komanda

"A.R.S.A. project" tiki, kad mūsų galia slypi mūsų žmonėse. Esame 100 % darbuotojų įmonė, todėl geriausiai dirbame komandoje ir tikime, kad galime sukurti įmonę, kurioje jaučiamės kaip šeimoje. Nepriekaištinga reputacija, profesinė kompetencija, teikiamų paslaugų kokybė, užsakovų užduoties įgyvendinimas laiku – veiksniai lemiantys mūsų bendrovės konkurencingumą. Esame pasiruošę įgyvendinti kiekvieno užsakovo užduotis, nesvarbu kokios apimties jos bebūtų.

Generalinė ranga

"A.R.S.A. project" teikia generalinės rangos paslaugas - tiek konkurso, tiek derybų, tiek projektavimo ir statybos būdu. Kaip jūsų generalinis rangovas, nuolat bendradarbiaujame su jūsų projektavimo ir planavimo komanda, kad galėtume efektyviai įgyvendinti jūsų projektą. „A.R.S.A. šeima“ (statybų inžinerijos konsultantai, šildymo, vėdinimo, vandentiekio, laivų statybos ir remonto, pramoninės statybos) profesionalai.

A.R.S.A. project

Part of A.R.S.A. group

101 Aukščiausios kvalifikacijos
Darbuotojas
49 Baigti Projektai
9 Metai
rinkoje